Soorten gezien tijdens DT weekenden

door het CDNA geaccepteerd

De volgende soorten zijn gezien in een DT1 weekend

door het CDNA geaccepteerd
DT1 - vrijdag 12 september 2003 Wilgengors
DT1 - zaterdag 13 september 2014 Noordse Boszanger
DT1 - 14 tm 17 september 2018 Kleine Spotvogel
DT1 - vrijdag 14 september 2012 Bosgors
DT1 15/16 September 2018 Bergfluiter
DT1 - zaterdag 16 september 1995 (CSVA) Waterrietzanger
DT1 - zondag 17 september 1995 Roodkeelpieper
DT1 - zaterdag 17 t/m 18 september 1994 Wilgengors
DT1 - zondag 17 t/m 20 september 1995 Havikarend
DT1 - zondag 18 september 1994 Veldrietzanger
DT1 - zaterdag 17 september 2016 Struikrietzanger
DT1 - zaterdag 18 t/m 21 september 2010 Noordse Waterlijster
DT1 - zaterdag 17 september 2016 Noordse Boszanger
DT1 - zaterdag 19 september 2009 Izabeltapuit
DT1 - zaterdag 19 t/m 26 september 2015 Noordse Boszanger
DT1 - Vrijdag 20 September 2019 Kleine Spotvogel
DT1 - zondag 20 september 1992 Sperwergrasmus
DT1 - zaterdag 21 t/m 22 september 2002 Noordse Boszanger
DT1 - vrijdag 26 september 2008 Raddes Boszanger
DT1 zaterdag 26 september 2020 Kortteenleeuwerik

De volgende soorten zijn gezien in een DT2 weekend

door het CDNA geaccepteerd
DT2 - zondag 28 september 2003 (CSVA) Dwerggors
DT2 - vrijdag 28 september t/m 8 oktober 2001 Steppekiekendief
DT2 - zaterdag 28 september t/m 17 oktober 1996 Cetti Zanger
DT2 - zondag 1 oktober 2000 Turkestaanse Klauwier
DT2 - zondag 2 oktober 2005 Roodkeelpieper
DT2 - vrijdag 3 t/m 4 oktober 2014 Siberische Boompieper
DT2 - vrijdag 4 oktober 2013 Kleine Spotvogel
DT2 - zondag 3 t/m 6 oktober 2004 Siberische Boompieper
DT2 - zondag 3 t/m 6 oktober 2004 Siberische Boompieper
DT2 - zondag 3 t/m 6 oktober 2004 Westelijke Baardgrasmus
DT2 - zondag 4 t/m 8 oktober 1992 Bosgors
DT2 - zaterdag 5 t/m 15 oktober 2013 Daurische Klauwier
DT2 - zaterdag 6 oktober 2018 Aziatische Roodborsttapuit
DT2 - zaterdag 7 oktober 2006 Roodkeelpieper
DT2 - zaterdag 6 oktober 2012 Siberische Boompieper
DT2 - zaterdag 6 t/m 20 oktober 2012 Kaspische Roodborsttapuit
DT2 - zaterdag 8 oktober 1994 Aziatische Roodborsttapuit
DT2 - zondag 8 oktober 1995 Bosgors
DT2 - zondag 9 oktober 2011 Aziatische Roodborsttapuit
DT2 - zaterdag 10 t/m 11 oktober 1998 Raddes Boszanger
DT2 - vrijdag 12 t/m 14 oktober 2007 Grote Kruisbek
DT2 - zaterdag 13 oktober 2007 Raddes Boszanger
DT2 - zaterdag 13 oktober 2007 Bruine Boszanger
DT2 - zondag 14 oktober 2007 Roodkeelpieper
DT2 zondag 14 oktober 2007 Roodkeelpieper
DT2 2020 zaterdag 16 oktober / 31 oktober Blauwstaart

De volgende soorten zijn gezien in een DT3 weekend

door het CDNA geaccepteerd
DT3 - vrijdag 11 oktober 1996 Raddes Boszanger
DT3 - vrijdag 13 t/m 14 oktober 2000 Dwergarend
DT3 - zondag 13 t/m 15 oktober 1996 Mirtezanger
DT3 - zaterdag 14 oktober 2000 Amerikaanse Wintertaling
DT3 - zaterdag 15 oktober 2005 Raddes Boszanger
DT3 - vrijdag 15 oktober 2004 Pallas Boszanger
DT3 - zondag 16 oktober 2005 Bosgors
DT3 - zondag 16 oktober 2005 Pallas Boszanger
DT3 - zaterdag 16 oktober 2010 (CSVA) Zwarte Zeekoet
DT3 - zaterdag 18 oktober 2003 Pallas Boszanger
DT3 - zondag 17 oktober 2004 Bruine Boszanger
DT3 - zondag 17 oktober 2004 Pallas Boszanger
DT3 - zondag 19 oktober 2003 Siberische Boompieper
DT3 - zondag 19 oktober 2003 Pallas Boszanger
DT3 - vrijdag 20 oktober 2017 Vale Gierzwaluw
DT3 - zondag 20 t/m 21 oktober 2002 Siberische Boompieper
DT3 - vrijdag 20 t/m 21 oktober 2006 Vale Gierzwaluw
DT3 - vrijdag 20 t/m 21 oktober 2017 Vale Lijster
DT3 - vrijdag 20 t/m 22 oktober 2006 Taigarietgans
DT3 - vrijdag 20 t/m 22 oktober 2006 Taigarietgans
DT3 zondag 20 oktober 2018 Mongoolse Pieper
DT3 zondag 20 oktober 2018 Mongoolse Pieper
DT3 - zaterdag 20 oktober 2012 Raddes Boszanger
DT3 - zaterdag 20 oktober 2012 Raddes Boszanger
DT3 zaterdag 20 oktober 2012 Raddes Boszanger
DT3 - zaterdag 20 oktober 2012 Siberische Boompieper
DT3 - zaterdag 20 t/m 21 oktober 2012 Raddes Boszanger
DT3 - zaterdag 21 / 22 oktober 2017 Raddes Boszanger
DT3 Zaterdag 20 oktober 2012 Oosterse Tortel
DT3 - zaterdag 22 oktober 2011 Raddes Boszanger
DT3 - zaterdag 22 oktober 2011 Siberische Boompieper
DT3 vrijdag 21 oktober 2016 Witkopgors
DT3 21 oktober 2016 Pallas Boszanger
DT3 25/28 oktober 2019 Bruine Lijster
DT3 - zondag 26 oktober 2014 Mongoolse Pieper
DT3 - vrijdag 26 t/m 29 oktober 2007 Humes Bladkoning
DT3 zaterdag 26 oktober 2019 Vale Gierzwaluw
DT3 - zaterdag 27 oktober 2007 Pallas Boszanger
DT3 zonderdag 27 oktober 2019 Blauwstaart
DT3 - vrijdag 29 t/m 30 oktober 1993 Taigaboomkruiper
DT3 - zaterdag 31 oktober 1992 Bruine Boszanger
DT3 - zaterdag 31 oktober / 4 november 2020 Daurische Klauwier
DT3 zondag 1 november Vale Gierzwaluw

Overzicht alle DT soorten gesorteerd op datum

door het CDNA geaccepteerd
DT Spring - vrijdag 9 mei 2014 Witkeelkwikstaart
DT Spring zondag 2 juni 2013 Noordse Nachtegaal
DT1 - vrijdag 12 september 2003 Wilgengors
DT1 - zaterdag 13 september 2014 Noordse Boszanger
DT1 - 14 tm 17 september 2018 Kleine Spotvogel
DT1 - vrijdag 14 september 2012 Bosgors
DT1 15/16 September 2018 Bergfluiter
DT1 - zaterdag 16 september 1995 (CSVA) Waterrietzanger
DT1 - zondag 17 september 1995 Roodkeelpieper
DT1 - zaterdag 17 t/m 18 september 1994 Wilgengors
DT1 - zondag 17 t/m 20 september 1995 Havikarend
DT1 - zondag 18 september 1994 Veldrietzanger
DT1 - zaterdag 17 september 2016 Struikrietzanger
DT1 - zaterdag 18 t/m 21 september 2010 Noordse Waterlijster
DT1 - zaterdag 17 september 2016 Noordse Boszanger
DT1 - zaterdag 19 september 2009 Izabeltapuit
DT1 - zaterdag 19 t/m 26 september 2015 Noordse Boszanger
DT1 - Vrijdag 20 September 2019 Kleine Spotvogel
DT1 - zondag 20 september 1992 Sperwergrasmus
DT1 - zaterdag 21 t/m 22 september 2002 Noordse Boszanger
DT1 - vrijdag 26 september 2008 Raddes Boszanger
DT1 zaterdag 26 september 2020 Kortteenleeuwerik
DT2 - zondag 28 september 2003 (CSVA) Dwerggors
DT2 - vrijdag 28 september t/m 8 oktober 2001 Steppekiekendief
DT 2 - zondag 28 t/m 30 september 2003 Struikrietzanger
DT2 - zaterdag 28 september t/m 17 oktober 1996 Cetti Zanger
DT2 - zondag 1 oktober 2000 Turkestaanse Klauwier
DT2 - zondag 2 oktober 2005 Roodkeelpieper
DT2 - vrijdag 3 t/m 4 oktober 2014 Siberische Boompieper
DT2 - vrijdag 4 oktober 2013 Kleine Spotvogel
DT2 - zondag 3 t/m 6 oktober 2004 Siberische Boompieper
DT2 - zondag 3 t/m 6 oktober 2004 Siberische Boompieper
DT2 - zondag 3 t/m 6 oktober 2004 Westelijke Baardgrasmus
DT2 - zondag 4 t/m 8 oktober 1992 Bosgors
DT2 - zaterdag 5 t/m 15 oktober 2013 Daurische Klauwier
DT2 - zaterdag 6 oktober 2018 Aziatische Roodborsttapuit
DT2 - zaterdag 7 oktober 2006 Roodkeelpieper
DT2 - zaterdag 6 oktober 2012 Siberische Boompieper
DT2 - zaterdag 6 t/m 20 oktober 2012 Kaspische Roodborsttapuit
DT2 - zaterdag 8 oktober 1994 Aziatische Roodborsttapuit
DT2 - zondag 8 oktober 1995 Bosgors
DT2 - zondag 9 oktober 2011 Aziatische Roodborsttapuit
DT2 - zaterdag 10 t/m 11 oktober 1998 Raddes Boszanger
DT3 - vrijdag 11 oktober 1996 Raddes Boszanger
DT2 - vrijdag 12 t/m 14 oktober 2007 Grote Kruisbek
DT2 - zaterdag 13 oktober 2007 Raddes Boszanger
DT2 - zaterdag 13 oktober 2007 Bruine Boszanger
DT2 - zondag 14 oktober 2007 Roodkeelpieper
DT2 zondag 14 oktober 2007 Roodkeelpieper
DT3 - vrijdag 13 t/m 14 oktober 2000 Dwergarend
DT3 - zondag 13 t/m 15 oktober 1996 Mirtezanger
DT3 - zaterdag 14 oktober 2000 Amerikaanse Wintertaling
DT3 - zaterdag 15 oktober 2005 Raddes Boszanger
DT3 - vrijdag 15 oktober 2004 Pallas Boszanger
DT3 - zondag 16 oktober 2005 Bosgors
DT3 - zondag 16 oktober 2005 Pallas Boszanger
DT3 - zaterdag 16 oktober 2010 (CSVA) Zwarte Zeekoet
DT2 2020 zaterdag 16 oktober / 31 oktober Blauwstaart
DT3 - zaterdag 18 oktober 2003 Pallas Boszanger
DT3 - zondag 17 oktober 2004 Bruine Boszanger
DT3 - zondag 17 oktober 2004 Pallas Boszanger
DT3 - zondag 19 oktober 2003 Siberische Boompieper
DT3 - zondag 19 oktober 2003 Pallas Boszanger
DT3 - vrijdag 20 oktober 2017 Vale Gierzwaluw
DT3 - zondag 20 t/m 21 oktober 2002 Siberische Boompieper
DT3 - vrijdag 20 t/m 21 oktober 2006 Vale Gierzwaluw
DT3 - vrijdag 20 t/m 21 oktober 2017 Vale Lijster
DT3 - vrijdag 20 t/m 22 oktober 2006 Taigarietgans
DT3 - vrijdag 20 t/m 22 oktober 2006 Taigarietgans
DT3 zondag 20 oktober 2018 Mongoolse Pieper
DT3 zondag 20 oktober 2018 Mongoolse Pieper
DT3 - zaterdag 20 oktober 2012 Raddes Boszanger
DT3 - zaterdag 20 oktober 2012 Raddes Boszanger
DT3 zaterdag 20 oktober 2012 Raddes Boszanger
DT3 - zaterdag 20 oktober 2012 Siberische Boompieper
DT3 - zaterdag 20 t/m 21 oktober 2012 Raddes Boszanger
DT3 - zaterdag 21 / 22 oktober 2017 Raddes Boszanger
DT3 Zaterdag 20 oktober 2012 Oosterse Tortel
DT3 - zaterdag 22 oktober 2011 Raddes Boszanger
DT3 - zaterdag 22 oktober 2011 Siberische Boompieper
DT3 vrijdag 21 oktober 2016 Witkopgors
DT3 21 oktober 2016 Pallas Boszanger
DT3 25/28 oktober 2019 Bruine Lijster
DT3 - zondag 26 oktober 2014 Mongoolse Pieper
DT3 - vrijdag 26 t/m 29 oktober 2007 Humes Bladkoning
DT3 zaterdag 26 oktober 2019 Vale Gierzwaluw
DT3 - zaterdag 27 oktober 2007 Pallas Boszanger
DT3 zonderdag 27 oktober 2019 Blauwstaart
DT3 - vrijdag 29 t/m 30 oktober 1993 Taigaboomkruiper
DT3 - zaterdag 31 oktober 1992 Bruine Boszanger
DT3 - zaterdag 31 oktober / 4 november 2020 Daurische Klauwier
DT3 zondag 1 november Vale Gierzwaluw

Copyright © 1992-2020 Deception Tours - No Guts - No Glory!